NAŠE SLUŽBY

Máme mnoho celoživotních zkušeností, zázemí technologických vymožeností a kvalitních stavebních strojů, a tak Vám můžeme předložit širokou nabídku našich služeb od A do Z

Projekce a rozpočet


Potřebujete vypracovat nebo pomoci s projektem a reálným rozpočtem? 

Stavební dozor a koordinace vašeho projektu


Potřebujete dohled nad stavebními pracemi a kontrolu technologických postupů na vaší stavbě?

Stavby na klíč


Naše stavební společnost pro Vás zajistí kompletní stavební práce. Stavíme domy na klíč - zděné i dřevostavby. U starších domů provádíme kompletní rekonstrukce. V nabídce našich prací jsou zednické práce, obklady, dlažby, sádrokartonové stěny, rozvody vody, topení a elektro, zateplování fasád, malování, tesařské i pokrývačské práce. Dále pak práce výkopové a demoliční. Provádíme i montáže plovoucích podlah a kuchyňských linek, obložkových dveří a dalších stolařských prvků. Dokončovací venkovní úpravy jako altány, zámková dlažba, zahradní chodníčky, stavby plotu i kovářské brány. Průběžný i závěrečný úklid je pro nás samozřejmost.


Finanční oddělení


Výstavby, rekonstrukce, opravy, na všechny tyto činnosti lze využít hypoteční úvěr, stejně jako na koupi nemovitosti. Finanční poradce je připraven bezplatně poradit ještě před započetím stavby či rekonstrukce Zodpovědný klient má vždy možnost nejprve zvážit s finančním poradcem své finanční možnosti a teprve poté se může v klidu rozhodnout, jakou částku bude investovat do své nemovitosti

Právní poradna
 

Firma dokáže nejen vybudovat klientům nový domov, ale může i odborně poradit v právních věcech ohledně nemovitostí.

Realitní kancelář

Vše pod jednou střechou. S novým bydlením řeší mnoho klientů problém, jak naložit se stávající nemovitostí. Pak má možnost s realitní kanceláří vše probrat, zda nemovitost prodat či pronajmout. Poskytneme veškeré informace nutné k rozhodování klienta a poté zajistíme bezproblémový pronájem nebo prodej, který dokážeme časově zesynchronizovat s výstavbou nového domova.

Terénní úpravy 


Plánujete úpravu terénu Vašeho pozemku, ale nemáte potřebnou techniku? Potřebujete snížit terén na Vaší zahradě? Dlouhou dobu uvažujete o výkopu bazénu, práce s tím spojené Vás však odrazují? Neváhejte, a kontaktuje firmu RS House. Postaráme se o vše spojené s terénními úpravami - nabízíme našim zákazníkům kompletní servis.

Vlastníme veškerou potřebnou techniku, díky tomu jsou naše ceny velice příznivé. S námi jsou terénní úpravy hračka

Malířské práce

 

Vymalujeme všechny prostory. Zakryjeme okna, nábytek a pustíme se do práce. Provádíme malířské a natěračské práce. Pro cenovou nabídku nás kontaktujte.

Demoliční práce 


Abychom se přizpůsobili požadavkům zákazníků a investorů, rozšířili jsme nabídku o některé další stavební práce jako např. bourací práce a demolice. Zákazníkům a investorům tak nabízíme kvalitní a komplexní dodávku služeb v oboru demolice staveb (odstranění stavby) a přípravných prací (poradenství, technologické postupy, zastupování na příslušných úřadech včetně vyřízení rozhodnutí o odstranění stavby - demoliční výměr) až po vlastní realizaci demolice a následného odstranění vzniklého odpadu v souladu s platnými zákony a předpisy.

Při provádění bouracích a demoličních prací využíváme převážně svou vlastní techniku, kterou naleznete v sekci fotografie - technika. 

Úklidové služby 


Zajišťujeme komplexní úklidové služby všeho druhu. V rámci úklidových prací nabízíme kromě mytí oken, vysávání či utírání prachu, také řadu dalších úkonů. Naše činnost se orientuje na kvalitní a důkladný úklid. 

Zemní práce 


Nabízíme zemní práce minibagrem Bobcat o váze 2,7 tun, šířka lžic 25, 35, 50 a naklápěcí svahovací lžíce 120 cm. Odvoz zeminy nákladním vozem Iveco, dovoz písků, štěrků, drtí a dalších.
Bagr má gumové pásy, neničí tak povrchy.
Rozměry: šířka 1,5m, výsypná výška 2,8m, max. hloubka výkopu 2,6m.
Cena 550Kč/h + doprava, popřípadě smluvní cena za dílo jako celek.

Doprava


Chtěli byste nejvhodnější materiál za výhodné ceny, ale nemáte jak ho přivézt? Nebo jen chcete něco převézt? 

Rekonstrukce